משלוחים והחזרות

למידע נוסף ומשלים נא לעיין בתנאי שימוש באתר לפידות.

משלוחים והחזרות

מהי מדיניות המשלוחים באתר ?
באתר לפידות קיימות שתי אפשרויות בחירה למשלוח הזמנתך, יש לבחור את האפשרות המתאימה בתהליך הקניה: 
1. איסוף עצמי ע"י הלקוח במחסן לפידות. אפשרות זו מתאימה לכל הזמנה ללא הגבלת משקל, ו/או נפח ו/או סכום ההזמנה. יש לסמן את האפשרות "איסוף עצמי" בתהליך הקניה, לפידות ייצרו קשר עם הקונה בדואר אלקטרוני תוך 3 ימי עסקים לעדכן כי החבילה מוכנה וניתן לבא לאוספה במחסן לפידות. (עבור הזמנה שכל מוצריה נמצאים במלאי). באחריות הלקוח, לפני הגעה לאיסוף בלפידות, לוודא מראש כי התקבל אי מייל שמאשר שההזמנה מוכנה לאיסוף.  קבלת ההזמנה על ידי הקונה או בר כוחו עם הצגת ת.ז. של הקונה או כרטיס האשראי של הקונה.
שימו לב:

  • יש להמתין לקבלת אי מייל שההזמנה מוכנה לאיסוף עצמי.
  • במידה והאיסוף מתבצע על ידי בא כוחו של הקונה, יש להציג מספר הזמנה, תעודת זהות של הקונה ו/או כרטיס אשראי שאיתו נעשה התשלום.

לא ניתן להגיע ללא תיאום מראש וללא פרטים מזהים.

2. שירות שליחים עד בית הלקוח, אפשרות זו מתאימה להזמנה בכל ערך של הזמנה, עד משקל של 25 ק"ג לחבילה (ניתן לשלוח מספר חבילות), אפשרות זו כוללת ביטוח של 5000 ₪ למשלוח (חבילה בודדת ועד מספר חבילות), העלות הינה סך של 40 ש"ח לכל חבילה, לכל יעד בארץ. זמן אספקה משוער של עד 5 ימי עסקים ישירות לכתובת למשלוח, מלבד ביישובים קטנים, בהם השליח מוסר את ההזמנה למרכז ההפצה של היישוב (עבור הזמנה שכל מוצריה נמצאים במלאי).

מאחר ואין אפשרות לחישוב מספר החבילות במשלוח בשלב ההזמנה, במידה ויתברר כי משקל החבילה מעל 25 ק"ג ו/או מעל הנפח המאושר בחברת השליחויות לחבילה, לפידות ייצרו קשר עם הקונה תוך 3 ימי עסקים לעדכון מספר החבילות ובהתאם באם נדרש תשלום נוסף.

בקנייה בסכום מעל 400₪: המשלוח בשירות שליח עד הבית הינו ללא חיוב(לחבילה אחת בלבד).

ריכוז אפשרויות משלוחים:

שיטת משלוח

זמן אספקה

סכום קניה

משקל

עלות

איסוף עצמי

2-3 ימי עסקים מקבלת אישור

אין הגבלה

אין הגבלה

ללא עלות

שליח עד הבית/עסק

עד 5 ימי עסקים

עד 399 ₪

עד 25 ק"ג לחבילה

40 ₪

שליח עד הבית/עסק

עד 5 ימי עסקים

מ 400 ₪

עד 25 ק"ג לחבילה

חינם – ללא חיוב

 אחריות לגבי זמן אספקה

לפידות לא תהייה אחראית לאיחור באספקת המוצרים במקרים הבאים:

כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע.
שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. 
כל סיבה שאינה בשליטת החברה.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, חברת השליחויות רשאית לספק את המוצרים ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

לוח הזמנים המופיעים בסעיפים הקודמים הינם משוערים בלבד ואינם גורם התלוי בלפידות ואין לחברת לפידות שליטה עליהם.

* ימי עסקים - ימי עסקים לא כוללים ימי שישי ושבת, ערבי חג וחגים.

האם ניתן לשלוח מוצר לכתובת אחרת (במקרה של מתנה לדוגמא)?

כן,  נא לציין במהלך תהליך הקניה פרטי כתובת אחרת למשלוח, מלאו פרטי הכתובת הוסיפו בהערות את השם ושם המשפחה וטלפון ליצירת קשר ואנו נשלח במהרה.

מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים ושירות
החזרת מוצר תוך 14 יום מתאריך הקניה בלבד, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף חשבונית הקניה.
החזר כספי יינתן רק אם המוצר עלה יותר מ- 50 ₪. כנגד החזרת מוצר שעלותו פחות מ- 50 ₪ יינתן שובר זיכוי בלבד. ההחזר הכספי על המוצר שהוחזר לא יהיה מלא והלקוח יישא בדמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ - לפי הנמוך מביניהם.
במידה ויבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי ולא החזר כספי, שובר הזיכוי יהיה על הסכום המלא ללא חיוב בדמי ביטול.
ביטול עסקאות ששולמו בכרטיסי אשראי - עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה עד 2.5% נוספים לדמי הביטול לעיל.

בגדים והנעלה – ניתן להחזיר מוצרי הלבשה והנעלה תוך שני ימי עסקים מיום קבלת ההזמנה, ההחזר מותנה בקבלת המוצר במצב חדש ללא שימוש באריזה מקורית ותווית המחיר על המוצר לא הוסרה.

סעיפים מיוחדים:

מסיבות בטיחות לא ניתן להחזיר ו/או להחליף ציוד בטיחות, פריטים המיועדים לשאת עומס עבודה ו/או קריעה (רתמות, אמצעי מתכת, חבלים וכ"ו).

לא ניתן יהיה להחזיר מוצרים מכל סוג שהוא שיוצרו במיוחד עבור הלקוח או על פי מידות שנמסרו על ידי הלקוח (לדוגמא: חבל שנחתך לפי דרישת הלקוח למידה מסוימת) או בהתאם לדרישות מיוחדות ו/או מוצרים שאריזתם נפגמה.

לא ניתן להחזיר מוצרים שהוזמנו במיוחד עבור הלקוח.

אופן החזרת התמורה
החזרת התמורה בניכוי דמי הביטול תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה בכפוף להחזרת המוצר כאמור לעיל ולא יאוחר משבעה ימי עסקים ותיעשה בהתאם לאופן בו נעשה התשלום בגין הרכישה. אם נעשה התשלום במזומן או בשיק שנפרע במלואו, השבת התמורה בניכוי דמי ביטול, תיעשה במזומן או בשיק מזומן תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר בלפידות. במידה ובוצע התשלום באמצעות כרטיס אשראי, יבוטל החיוב על ידי לפידות על ידי הודעה של לפידות לחברת כרטיס האשראי של הלקוח על ביטול העסקה בניכוי דמי הביטול.

מדיניות החלפת מוצרים
מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה, כאשר המוצר חדש ולא נעשה בו כל שימוש,  באריזתו המקורית, ובתנאי שלא נפגם לא המוצר ולא אריזתו, בצירוף חשבונית קניה בלפידות.משלוחים והחלפות אוגוסט 2017.
מעודכן ליולי 2024

ליצירת קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.