שסתומי TwinLock ו-WingLock - חדשנות במזרני השטח!

שסתומי TwinLock ו-WingLock - חדשנות במזרני השטח!

השסתומים החדשים של Therm-A-Rest

מזרני השטח של Therm-A-Rest זוכים בפרסים מאז שנת 1972. כמו שאתם אולי כבר יודעים, מדובר במזרני שטח איכותיים ועמידים, עם מגוון דגמים לשימושים שונים. המוטו של החברה - כל המוצרים שלה מתוכננים לשנת לילה נעימה ונוחה מתחת לכוכבים. בהתאם לכך תמצאו לא מעט חיקויים שלהם בשוק. לאחרונה, החליטו בחברה לעשות מחקר מעמיק ולמצוא דרכים לשפר את שסתומי הניפוח וריקון האוויר במזרן.

לאחר מאות עיצובים ומעל 500 לילות של ניסוי בשטח, מביאה לנו חברת Therm-A-Rest את שסתומי הניפוח המחודשים - WingLock ו- TwinLock.

בעצם, יש סיבה טובה למה השסתום המקורי לא הוחלף עד עכשיו. האמת שהוא מאד מוצלח - עובד בטמפרטורות קיצוניות, תנאי מזג אוויר קשים כמו בוץ וחצץ, ולא היווה מקור לתקלות ובעיות. בפיתוח השסתומים החדשים היה חשוב לשמור על היכולות האלו ולכן הן נלקחו בחשבון בזמן התכנון.

בנוסף, ניתן היה להחליף בקלות את השסתום הקודם - שזהו עוד עקרון חשוב מאד מבחינת החברה. כל מוצרי החברה ניתנים לתיקון והחלפה, כך שאין צורך להפרד מהמזרן הישן שלכם אם השסתום התקלקל.

ולבסוף - עוד תכונה חשובה מאד של השסתום הישן היא שהוא קל לשימוש - הניפוח, האיטום והוצאת האוויר היו אינטואיטיבים וברורים וגם על כך היה חשוב לשמור בתכנון השסתום החדש.

קוטר השסתום החדש

מה שהיה חשוב בתכנון של השסתום החדש הוא שיפור יכולת הניפוח של המזרן, ואת האפשרויות שמציע השסתום.
  • קוטר השסתום הוגדל כך שיהיה בקוטר של בקבוק שתייה רגיל, התווספה לו אפשרות נעילה.
  • הגדלת הקוטר מאפשרת היום להגדיל את כמות האוויר בניפוח, והנעילה מבטיחה נוחות ועמידות. 
  • השסתום החדש כולל מחסום חד כיווני שמונע מאוויר לברוח בזמן הניפוח - לא תצטרכו מעכשיו לסגור את השסתום מהר מהר לפני שהנפח ירד!

הכנפיים החדשות של השסתום - WingLock

עם זאת, חשוב היה שהוצאת האוויר תהיה פשוטה (וכמובן לאפשר אותה, עם המחסום החד כיווני). ולכן הוכנסו ה״כנפיים״ - Wings בשמו החדש של השסתום - WingLock. בסיבוב פשוט של הכנפיים, אוויר יכול לצאת דרך השסתום וכך ניתן לרוקן את המזרן במהירות ובקלות. ניתן אפילו לשחרר מעט מלחץ האוויר כשאתם כבר שוכבים על המזרן - פשוט לסובב את הכנפיים ולפתוח חלקית את השסתום - ולהתאים את לחץ האוויר לכמה שנוח ונעים לכם.

לאיזה מהמזרנים שלנו יש את השסתום החדש?

למשל למזרן ה-NeoAir1, NeoAir2, NeoAir3

השסתומים הכפולים - TwinLock

במזרנים הגדולים והעבים יותר, חשוב לאפשר ריקון אוויר באופן קל יותר. לכן במזרנים אלו אין את ה״כנפיים״, אלא הוסף שסתום נוסף למזרן - ולכן השם TwinLock.

תוכלו לראות שבמזרנים אלו ישנם שני שסתומים - על אחד כתוב IN ודרכו מנפחים את המזרן, ועל השני כתוב OUT ודרכו אפשר בקלות ובמהירות (פי 3, ליתר דיוק) לרוקן את כל האוויר מהמזרן. כמובן שגם כאן, פתיחה חלקית של שסתום הריקון תאפשר הורדה והתאמה של לחץ האוויר במזרן, כדי לאפשר לכם נוחות מקסימלית!

אחרי הרבה מאד מחשבות, דיונים ובדיקות - שני השסתומים האלו עוצבו כך שיאפשרו לכם נוחות ועמידות לאורך זמן.

 

אז למה אתם מחכים? בחרו את המזרן שלכם, שק שינה ויאללה לשטח!


השאירו תגובה

שימו לב, תגובות עוברות אישור לפני פרסומן.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.